Neohlížejte se smutně za minulostí, už se nevrátí..
.

Bleach - postavy

31. července 2009 v 16:10 |  Bleach
Abarai Renji
Se zástupcem kapitána šesté divize se setkáváme velmi záhy po několika dílech série. Je to právě on spolu se svým kapitánem, kdo pátrá po "ztracené" shinigami - Rukie - ve světě lidí.
Ať už je shinigami sebevíce, jeho chování není o tolik odlišné od Ichigova, dá se říci, že tito dva jsou si v mnoha věcech podobní. Při první příležitosti vypění, dušují se, jak jsou mocní (zde musím dodat, že Renji je dostatečně silný, aby k němu měli ostatní respekt), v sérii oba končí velmi často v kaluži krve a ani jeden neví, kdy to vzdát. Faktem zůstává, že je to oddaný a obětavý přítel.

Arisawa Tatsuki
Tatsuki je největší kamarádkou Inoue, jejíž největší zálibou je karate. Také ona je jistým způsobem poznamenána jako i spousta dalších v okruhu nového shinigami Ichiga, ale ne tak významně jako napříjklad Orihime.

Asano Keigo
Keigo je jeden ze spolužáku Ichiga. Tento kluk má rád holky a je velmi uřvaný, když se mu nějakou nepovede sbalit, což je většinou způsobeno blízkostí kamaráda Kojima.

Hanakari Jinta
Pracuje v Uraharově obchodě. Nezná lepší zábavu, než zlobit Ururu.
Pokud byste pátrali čímpak se to tak obstojně ohání, je to obdoba baseballové pálky.

Hinamori Momo
Aizenova zástupkyně, která je mu oddána dá se říci celou svou duší. Je to mírumilovná bytost, pro svého kapitána je ale schopna čehokoliv.

Hisagi Shuuhei
Zástupce kapitána deváté divize. Potetovaný a oddaný muž, který těžko chápe Tousenovu zradu.

Hytsugaya Toushiro
Malý kapitán 10. divize. Na jeho věk (který je v poměru s lidským určitě sice nesrovnatelný ^_^ ) je na velmi vyskoé pozici a i jeho síla je jednou z největších v celé Soul Society, jeho zanpaktou je pak vůbec nejsilnější z ledových zanpaktou.

Inoue Orihime
Spolužačka Ichiga. Působí poněkud plaše a bojácně, ale přesto upovídaně. Nezbývá, než říct, že zdání klame. Ten, kdo čeká, že se s nadšením vrhne do bitvy, bude asi zklamán. Její největší předností je schopnost léčit. Její počínání se snaží předcházet jakýmkoliv úrazům, ale jak to tak bývá, není příliš úspěšné.

Ise Nanao
Zástupkyně kapitána osmé divize, která se jej víceméně snaží vždy vrátit zpět na zem.

Ishida Uryuu
Další Ichigův spolužák. Jeho předností je výborná analýza děje a bystrý mozek. Dodejme, že je to poslední Quincy - člověk, který likviduje hollow. Ze špatných zkušeností v minulosti je poněkud zatvrzelý vůči shinigami, ale po jistých bitkách, jimiž projde spolu s Ichigem, jej považuje za svého přítele, ačkoliv si zakládá na faktu, že shinigami nenávidí.

Kuchiki Rukia
Shinigami, která přišla do světa lidí plnit svou práci - likvidovat hollowy a posílat duše do Soul society. Bohužel, při jedné z těchto jejích misí je vážně zraněna a nezbývá jí, než svěřit svou moc Ichigovi. Po této příhodě se jí nepodaří získat svou moc zpět a proto zůstává mezi lidmi, dokud si pro ni nepřijdou...

Kurosaki Ichigo
Středoškolský student, který se náhodou stane shinigami. Jeho schopnosti jsou zarážející, stejně jako jeho chování - prostě patnáctiletý puberťák, kterému se daří nejlépe, až když se pořádně naštve. Nicméně je to kluk, který se postaví za své přátele a nenechá je v nouzi.

Kusajishi Yachiru
Zástupkyně kapitána 11. divize. Je to taková malá holčička s růžovými vlásky, která má ve zvyku všechny oslovovat zdrobněle nebo jím dávat přezdívky. Kapitán Zaraki (Ken-chan ^_^) na ni, ale nedá dopustit. Setkali se spolu po jedné z jeho bitev a i přez spoustu bitev se jej Yachiru nebále. I když Yachiru ještě nebojovala, určitě není zástupcem 11.divize pro nic za nic, což jde poznat i v jedné chvíli když se rozlobí a jde zřít její reiatsu

Soifon (Proč skoro každý píše na konci g? X_x)
Dříve byla osobním strážcem Yoruichi Shihouin, ovšem po jejím zmizení se stala kapitánkou druhé divize.

Zbytek postav zde.
 


Komentáře

1 Marky | E-mail | Web | 16. srpna 2009 v 21:45 | Reagovat

Yachiru mám moc ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama